Parafia Ewangelicko-Augsburska Apostołów Piotra i Pawła 

 

A Bóg nadziei niech was napełnia największą radością i pokojem w wierze, abyście opływali w nadzieję, w mocy Ducha Świętego. List do Rzymian 15,13

Bieg z różą

VI Charytatywny Bieg Ewangelickiego Duszpasterstwa Wojskowego 

nr k-ta Parafii Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego
pw Apostołów Piotra i Pawła w Tychach

79 8436 0003 0000 0023 2147 0001 

VI Charytatywny Bieg Ewangelickiego Duszpasterstwa Wojskowego

W 2020r. odbywa się VI edycja biegu charytatywnego organizowanego przez Ewangelickie Duszpasterstwo Wojskowe. Dotychczas odbywał się on stacjonarnie w Tychach. W tym roku, z uwagi na warunki epidemiologiczne, przenosimy się do sieci.

Środki zbierane w postaci opłaty startowej oraz wpłat na konto organizatora z wykorzystaniem platformy zrzutka.pl przeznaczone na rzecz Szpitala Wojewódzkiego w Tychach, w którym leczone są osoby zarażone koronawirusem.

ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA W BIEGU

O tym jak możesz wziąć udział w Biegu dowiesz się dowiesz się z informacji zamieszczonej poniżej. 

JAK WYKONAĆ ZADANIE UCZESTNIKA

Możliwość wsparcia akcji niezależnie od uczestnictwa w samym Biegu zapewnia platforma zrzutka.pl

 
BIEG Z RÓŻĄ - REGULAMIN od 17.05.-  21.06.2020

1. Organizatorzy: Parafia Ewangelicka Ap. Piotra i Pawła w Tychach, Ewangelickie Duszpasterstwo Wojskowe, Ogólnopolskie Duszpasterstwo Młodzieży Kościoła Ewangelicko Augsburskiego w RP. Mail kontaktowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2. Termin, miejsce, zasady: Wyzwanie ze względu na swoją formułę może być realizowane przez uczestników w dowolnym miejscu na świecie w ciągu od 17.05.- 21.06.2020 Wyzwanie polega na pokonaniu dowolnego dystansu lecz minimum 1 km. Należy udokumentować ukończenie wyzwania, wysyłając plik z urządzenia monitorującego aktywność i foto.

Link do przesłania znajduje się w mailu potwierdzającym rejestrację - WYŚLIJ POTWIERDZENIE UKOŃCZENIA. Zawodnicy, którzy udokumentują zdobyty dystans wraz ze wskazaniem pulsometru zostaną umieszczeni na liście wyników po wysyłaniu pliku z urządzenia monitorującego aktywność i foto. Link do przesłania znajduje się w mailu potwierdzającym rejestrację - WYŚLIJ POTWIERDZENIE UKOŃCZENIA.

Możliwości klasyfikacji: Zdjęcie z różą na trasie biegu. Zdjęcie umieścimy na stronach internetowych organizatorów oraz na ich profilach Facebookowych - za zgodą uczestników. Osobom biorącym udział w konkurencji najdłuższy pokonany dystans , oraz najbardziej
ciekawe miejsce pokonała dystansu, muszą dołączyć rejestrację biegu z aplikacji. 

3. Opłata startowa: w całości przekazywana jest na wsparcie Szpitala Megrez Szpitala wojewódzkiego w Tychach.

4. Warunki uczestnictwa: w biegu mogą również wziąć udział dzieci i młodzież (od lat 13) pod opieką osób dorosłych. Zgłoszenia oraz opłaty osób niepełnoletnich mogą być realizowane tylko przez ich opiekunów. Opiekunowie ponoszą pełną odpowiedzialność za uczestnictwo swoich podopiecznych i za ich bezpieczeństwo podczas challengu. Zawodnicy dokonujący zgłoszenia do udziału w Biegu z Różą poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego potwierdzają znajomość regulaminu i akceptują go oraz wyrażają zgodę na publikację ich wizerunku na materiałach promocyjnych i reklamowych organizatora w ramach promocji imprezy. Wyrażają również zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji zawodów, w tym na wysyłanie pod wskazany adres e-mail informacji odnośnie imprezy i materiałów promocyjnych organizatora.

Wniesiona opłata nie podlega zwrotowi. Opłata może być scedowana na innego zawodnika.

5. Postanowienia końcowe: Decydując się na start uczestnik zaświadcza, że stan jego zdrowia umożliwia mu udział w wydarzeniu Bieg z Różą. Organizator nie zapewnia uczestnikowi NNW. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie. Ostateczna interpretacja regulaminu należy do Organizatora. Organizator może zmienić termin trwania rywalizacji lub godziny startu w przypadku wystąpienia siły wyższej. Przez siłę wyższą rozumie się zdarzenie bądź połączenie zdarzeń lub okoliczności, niezależnych od organizatora, które zasadniczo utrudniają lub uniemożliwiają przeprowadzenie zawodów, a których organizator nie mógł przewidzieć, ani im zapobiec lub przezwyciężyć poprzez
działanie z dochowaniem należytej staranności. 

ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA W BIEGU

kliknij > > >

nr k-ta Parafii Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego
pw Apostołów Piotra i Pawła w Tychach

79 8436 0003 0000 0023 2147 0001

 

>>> NA SKRÓTY

KORONOWIRUS - nabożeństwa

Osoby obecne w kościele proszę o dezynfekowanie rąk przy wejściu i wyjściu z kościoła, zachowanie wymaganych odległości przy zajmowaniu miejsc oraz zgodnie z odpowiednimi częściami § 27 Rozporządzenia RM z dnia 9 października 2020 r. (Dz.U.2020 poz.1758 z późniejszymi zmianami) bezwzględne osłanianie nosa i ust podczas całego nabożeństwa. Z tego obowiązku zwolnione są, oprócz młodszych dzieci, osoby posiadające zaświadczenie lekarskie stwierdzające całościowe zaburzenia rozwoju, zaburzenia psychiczne, niepełnosprawność intelektualną w stopniu umiarkowanym, znacznym albo głębokim lub trudności w samodzielnym zakryciu lub ukryciu ust lub nosa.

Zamiar wzięcia udziału w nabożeństwie proszę zgłaszać telefonicznie +48 506-431-796.

Stałe spotkania

W związku z ograniczeniami obowiązującymi w czasie zagrożenia epidemią wszystkie zajęcia i spotkania są zawieszone do odwołania. Spotkania i zajęcia zapowiadane każdorazowo w ogłoszeniach parafialnych odbywają się ONLINE.

NIEDZIELA

  • 10:30 - Szkółka niedzielna

PONIEDZIAŁEK - lekcje religii

  • 16:00 - kl. IV - VI
  • 17:15 - kl. I - III

ŚRODA

  • 16:30 - Koło Pań (zwykle środa po 15. tym)
  • 18:00 - spotkanie dla zainteresowanych protestantyzmem

CZWARTEK

  • 17:30 - próba chóru parafialnego

PIĄTEK

  • 17:15 - lekcje konfirmantów
  • 18:15 - spotkanie młodzieży

SOBOTA

  • prace porządkowe - po każdorazowym ogłoszeniu

Nasi duszpasterze

Od lipca 1983 roku tyscy ewangelicy mają swoją parafię. 8 listopada 2015 roku tyscy parafianie wybrali po raz pierwszy swojego proboszcza - został nim ks. Marcin Konieczny - dotychczasowy proboszcz-administrator.

zob. więcej Nasi Duszpasterze

KORONAWIRUS - gdy potrzebna pomoc ...

Gdy potrzebna pomoc, każdego rodzaju, w zakupach, wyprowadzeniu psa, czy chcesz z kimś pogadać - zadzwoń, a skontaktują Cię z odpowiednią osobą: tel: +48 506-431-796

Pamiętaj też o Tyskiej Srebrnej Linii dla Seniora 793-516-516

Duszpasterstwo dorosłych

Sami o sobie

>>> Biblia na co dzień

>>> Młodzi luteranie

<

>>> Wakacyjne propozycje

>>> kliknij - informacja o Vacation Bible School

Nie możemy przewidzieć, czy ta impreza się odbędzie. Nie wiemy czy będzie wolno, czy otworzą się granice, czy będą wakacje, czy koronawirus odpuści. Miejmy nadzieję! - Jednak NIE. Myślę, że możemy się umawiać na przyszłe wakacje.

>>> kultura.tychy.pl

Wydawnictwa

nr konta bankowego Parafii

Parafia Ewangelicko-Augsburska w Tychach
ul. Ks. Bpa Juliusza Burschego 20
43-100 Tychy
nr konta:

79 8436 0003

       0000 0023

      2147 0001

>>> Plan nabożeństw

N Lis 29 @10:30 -
1. Niedziela w Adwencie
N Gru 06 @10:30 -
2. Niedziela w Adwencie
N Gru 13 @10:30 -
3. Niedziela w Adwencie

Od Redakcji

14. listopada

Ograniczenie możliwości uczestniczenia w nabożeństwach było przyczyną szukania rozwiązań pozwalających na uczestniczenie w nabożeństwach odbywanych w naszym kościele bez fizycznej w nim obecności

Pamiętajmy, że - do odwołania - w nabożeństwie w naszym kościele uczestniczyć może 30 osób, a zamiar uczestniczenia w nabożeństwie należy zgłosić telefonicznie.

Więcej…

strona znajduje się na serwerach