Bóg mówi: Dam wam serce nowe, i ducha nowego dam do waszego wnętrza. - Ez 36,26

1 Niedziela po Wielkanocy

1 Niedziela po Wielkanocy

Zapraszamy na nabożeństwo za tydzień o 10:30

Poniedziałek:

  • spotkanie o emocjach - o 19:00

Wtorek

  • spotkanie odkrywanie chrześcijaństwa - o 11:00

Wtorek

  • lekcje religii według ustalonego planu

Czwartek

  • Spotkanie dla zainteresowanych protestantyzmem - o 17:00
  • Próba Chóru - o 18:00

Piątek

  • Parafialne spotkanie przy kawie i ciastku - 10:00

Informujemy również że w dalszym ciągu otwarte są listy na remont i naszego kościoła, można też dokonywać wpłat bezpośrednio na konto bankowe parafii. W tym miejscu chcielibyśmy ogromnie podziękować za dotychczasowe wpłaty.

PEA w Mikołowie organizuje w przyszłym roku wycieczkę do Wittenbergi chętnych proszę o zapisy na stoisku z literaturą. Przedpłata 50 euro do 30.04.2017

3 Chbedw odbędzie się 7.05.2017 na paprocanach. Strona do zapisów na naszej stronie internetowej. Nabożeństwo tym dniu jest wyjątkowo o godz. 9:00 !!

Solenizantom i jubilatom z minionego tygodnia składamy serdeczne życzenia Bożego Błogosławieństwa a do naszych modlitw załączyć chcemy wszystkich chorych i cierpiących.

duszpasterzeewangelikmlodziparafianiesamiosobietransmisjawakacjekancelariawypozyczalnia

Plan nabożeństw

Od Redakcji

14. lipca

Kończy się kolejny rok istnienia naszej parafialnej strony internetowej. Z upływem lat zmienia się sama strona, zmienia się też sposób korzystania z zamieszczanych informacji. Zwolna, dzień po dniu, zmienia się też otaczający nas świat. Zmienia się - czy zatacza koło? Wraca do miejsca podobnego do tych, w których już kiedyś znaleźli się nasi Rodzice, nasi Dziadkowie ...

Więcej…