Bóg mówi: Dam wam serce nowe, i ducha nowego dam do waszego wnętrza. - Ez 36,26

8. Niedziela po Trójcy Świętej

8 Niedziela po trójcy Świętej

Serdecznie zapraszam na nabożeństwo  za tydzień 13.08.2017 o 10:30
  • Zakupiono 106 poduszek (ufundowali je anonimiowi sponsorzy). Skarbonka, w której zbieramy pieniądze na zakup pozostałych znajduje się na stoisku z literaturą
  • Poszukujemy chętnych do obcięcia żywopłotu, bardzo proszę zgłaszać się przy wyjściu z kościoła
  • Bardzo proszę o zapisywanie dzieci na półkolonie z Amerykanami w dniach od 14-18.08.2017!!! Wstępny rys zajęć od 9-11:30 nauka potocznego angielskiego, 11:30 obiad, 12:30 – 15:00 English Bible Camp koszt. 100 zł. Przedpłaty 50 zł na stoisku z literaturą. Bardzo proszę o przynoszenie ciast na półkolonie. Koordynatorkami będą panie ze stoiska z literaturą
  • W najbliższy wtorek o 18:00 zebranie rady parafialnej
  • W Najbliższy czwartek o 10:00 Na parafii odbędzie się spotkanie z przedstawicielami Muzeum miejskiego w Tychach dotyczyć ono będzie zebrania wspomnień z życia naszej parafii. Serdecznie zapraszam naszych seniorów na to spotkanie.

Informujemy również że w dalszym ciągu otwarte są listy na remont i naszego kościoła, można też dokonywać wpłat bezpośrednio na konto bankowe parafii. W tym miejscu chcielibyśmy ogromnie podziękować za dotychczasowe wpłaty.

Solenizantom i jubilatom z minionego tygodnia składamy serdeczne życzenia Bożego Błogosławieństwa a do naszych modlitw załączyć chcemy wszystkich chorych i cierpiących.

 

duszpasterzeewangelikmlodziparafianiesamiosobietransmisjawakacjekancelariawypozyczalnia

Od Redakcji

27. lipca

Tak. To już piąty, zakończony piknikiem parafialnym, rok istnienia naszej strony internetowej. Myślę, że warto pokusić się o kilka podsumowań.

Po pierwsze - więcej się wokół nas dzieje. I w kraju i w naszym Kościele. Mówił o tym Biskup Kościoła, ks. Jerzy Samiec, w kazaniu o Kościele jutra głoszonym podczas głównego nabożeństwa Dni Kościoła oraz w swoich wypowiedziach z ostatnich dni: Oczekuję odpowiedzialności, Chodzi o szacunek, a zwłaszcza w ostatniej, odczytanej podczas niedzielnych nabożeństw od ołtarza: Módlmy się o pojednanie i pokój w Ojczyźnie.

Więcej…