Parafia Ewangelicko-Augsburska Apostołów Piotra i Pawła 

 

banner_OLIMPIADA.jpg

Aktualności

11. Niedziela po Trójcy Świętej

26.08.2017 - 11. Niedziela po Trójcy Świętej

Serdeczne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w Wakacyjny obóz biblijny.

Serdecznie zapraszam na nabożeństwo za tydzień 03.09.2017 o 10:30, będzie to nabożeństwo na inaugurujące nowy rok szkolny.

Zakupiono 106 poduszek ( anonimowi sponsorzy). NA stoisku z literaturą znajduje się skarbonka na wolne datki na zakup pozostałych.

Dzisiaj 27.08.2017r. o godz. 18:00 Parafia E-A w Pszczynie zaprasza na koncert SOLUS CHRISTUS Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk".

Dzisiaj po apostolskim życzeniu pokoju proszeni jesteśmy o złożeni o ofiarę ołtarzową, przeznaczona ona będzie na bieżące wydatki w naszej parafii.

Solenizantom i jubilatom z minionego tygodnia składamy serdeczne życzenia Bożego Błogosławieństwa a do naszych modlitw załączyć chcemy wszystkich chorych i cierpiących.

Wspomnienie

W społeczności naszej wspominamy ś.p Mariannę Wasilewską ur. 16.06.1927 r zmarłą 05.08.2017. Zmarłą wspomina wnuczka Monika Krakowczyk z rodziną

Od Redakcji

13. maja

Pod wrażeniem dzisiejszego kazania ... 

W ubiegłym miesiącu namawiałem do spisywania wspomnień (19. kwietnia), namawiałem i nadal namawiam. Bo wraz z bezwiedną ucieczką wspomnień z pamięci, wraz z odchodzeniem tych, którzy pamiętają, znika nasza historia. Ta ukryta pod codziennością historia każdego z nas - czy każdego z naszych bliskich, ale też histora kiedyś nam przekazana. Może nawet, w zaufaniu, powierzona. A te wspomnienia to wszystko co z nas tworzy społeczność. 

Więcej…