Parafia Ewangelicko-Augsburska Apostołów Piotra i Pawła 

 

Aktualności

3. Niedziela w Adwencie

3 niedziela Adwentowa

Serdecznie zapraszam na nabożeństwa:

  • w najbliższą niedzielę, w Wigilię o 10:30
  • 1 dzień świąt o 10:30 i
  • 2 dzień świąt także o 10:30

27.12 Zjazd Młodzieży w Pszczynie.

Poniedziałek

  • 19:00 Godzina Biblijna

Wtorek

  • 11:00 Godzina biblijna
  • Lekcje religii odwołane

Czwartek

  • 18:00 próba Chóru

Piątek

  • 16:00 - wspólna adwentowa lekcja religii i spotkanie młodzieżowe

Na stoisku z literaturą : Z biblią na co dzień , kalendarze ewangelickie, najnowszy numer tyskiego ewangelika, zwiastuna, do nabycia są świece wigilijnego dzieła pomocy, oraz opłatki wigilijne.

W środę w ubiegłym tygodniu zawiezione zostały do przytuliska PRZYSTAŃ OCALENIE w Ćwiklicach zebrane dary. Przekazaliśmy 830 ,00 zł oraz dary rzeczowe: ryż, makaron, marchewki, kukurydziane płatki owsiane, soki marchewkowe zabawki dla psów oraz kołdry i koce. Z ust pracowników usłyszeliśmy słowa podziękowania i wdzięczności. Na stoisku z literaturą znajdują się kalendarze ze zwierzętami z przytuliska, które można kupić w cenie 20 zł. Całkowity dochód z ich sprzedaży przekazany będzie na rzecz tych zwierząt.

Planowana wycieczkę w to miejsce zorganizujemy w późniejszym terminie.

Dzisiaj po apostolskim życzeniu pokoju ofiara ołtarzowa

Solenizantom i jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego Błogosławieństwa a do naszych modlitw załączyć chcemy wszystkich chorych i cierpiących

 

... na skróty >>>

Plan nabożeństw

Od Redakcji

4. października

Wybory samorządowe odbędą się 21 października 2018 roku. Sprawdź najważniejsze terminy, informacje na temat, kto i jak może głosować oraz gdzie w Tychach znajdują się lokale wyborcze.

Wybory, 21 X

Warto sobie przypomnieć to wszystko, o czym lepiej wiedzieć. Choćby o tym, czy lokal wyborczy jest tam, gdzie zawsze - a jeżeli nie, to gdzie. O tym też, że możemy głosować tylko w miejscu zamieszkania i że w związku z tym, w niedzielę, musimy wcześniej wrócić z weekendowego wyjazdu. I - przede wszystkim - że wynik wyborów zależy wyłącznie od nas samych.

Więcej…