Parafia Ewangelicko-Augsburska Apostołów Piotra i Pawła 

 

Aktualności

3. Niedziela po Trójcy Świętej

Od przyszłej niedzieli do 7 VII jestem na urlopie - dyżur duszpasterski pełnić będzie w tym czasie ks. Tadeusz Konik nr tel. 601 411 812

Serdecznie zapraszam na nabożeństwo w najbliższą niedzielę o 10:30

Wtorek

11:00 Godzina biblijna

Piątek

10:00 Spotkanie przy kawie

Informacje:

 

  • Dzisiaj po apostolskim życzeniu pokoju proszeni jesteśmy o ofiarę ołtarzową, przeznaczona ona będzie na bieżące potrzeby naszej parafii.
  • Rade parafialną proszę o krótkie spotkanie po nabożeństwie
  • Otwarta jest lista na półkolonie z amerykanami VBS. W dniach od 13- 17.08. koszt to 110 zł dla dzieci z naszej parafii, dla dzieci z poza 150. Ilość miejsc jest ograniczona.
  • Do odebrania jest najnowszy numer zwiastuna

Solenizantom i jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego Błogosławieństwa a do naszych modlitw załączyć chcemy wszystkich chorych i cierpiących 

Do modlitwy załączyć dziś chcemy Panią Lidkę Rosińską w podziękowaniu za 65 lat po konfirmacji oraz prośbę o błogosławieństwo podczas jutrzejszej operacji.

ks. por. Marcin Konieczny
tel+48 506 431 796
ul. Bpa Burschego 20
43-100 Tychy

... na skróty >>>

Plan nabożeństw

Transmisje nabożeństw

Więcej…

Od Redakcji

3. luty

Tegoroczny Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan zaczął się, dla mnie, już w niedzielę, 13. stycznia gdy po niedzielnym nabożeństwie, przy wyjściu z kościoła, czekały dziewczyny z naszej parafii z charakterystycznymi puszkami. Ofiarodawcom rozdawały też czerwone, niewielkie  serduszka. Ja pierwsze z tegorocznych serduszek dostałem już dzień wcześniej płacąc za zakupy w kasie niedawno otwartego, pobliskiego, sieciowego sklepu. 

Dzień biegł sobie od wiadomości do wiadomości o rosnącym saldzie na koncie Wielkiej Orkiestry ...

Więcej…