Parafia Ewangelicko-Augsburska Apostołów Piotra i Pawła 

 

A Bóg nadziei niech was napełnia największą radością i pokojem w wierze, abyście opływali w nadzieję, w mocy Ducha Świętego. List do Rzymian 15,13

Ostatnia niedziela przed końcem roku kościelnego

24.11.2019 Ostatnia niedziela przed końcem roku kościelnego

Zapraszamy na nabożeństwo za tydzień o 10:30

 

Poniedziałek

18:00 godzina biblijna

 

Wtorek

lekcje religii według ustalonego planu

 

Środa

18:00 Spotkanie dla zainteresowanych protestantyzmem

 

Czwartek

18:00 Próba chóru

 

Piątek

10:00 Spotkanie przy Kawie

 

Lekcje konfirmantów i spotkanie młodzieży według ustalonego planu. Podczas przyszło tygodniowego spotkania młodzieży odbędzie się wieczór filmowy, który skończy się o godz. 24:00.

 

Do odebrania jest najnowszy numer zwiastuna, oraz kwartalnik tyski ewangelik.

 

Otwarte są listy na remont i ogrzewanie kościoła w czasie jesienno – zimowym

 

Ze względu na zbliżający się koniec roku kościelnego przypominam i bardzo proszę o opłacenie składki kościelnej z miniony rok.

 

W niedz.01.12.beda do kupienia wianki adwentowe w cenie 35-50zl. Jak co roku będziemy tez zbierać pieniądze dla naszych dzieci na prezenty świąteczne. Można będzie nabyć gwiazdę betlejemska- całość ze sprzedaży kwiatów przeznaczona będzie na dzieci z naszej parafii

 

30.11.2019 Podwieczorek nie tylko dla pań W programie: kawa, herbata, wspólny śpiew, krótki epizod z życia Matki Ewy, warsztaty. Dla zainteresowanych: możliwość zwiedzania Domku Matki Ewy w grupach 10-cio osobowych zgłoszonych wcześniej. . szczegóły na str. Internetowej parafii.

 

Solenizantom i jubilatom składam najserdeczniejsze życzenia Bożego Błogosławieństwa. A w naszych modlitwach pamiętać chcemy. O wszystkich, chorych.

ks. por. Marcin Konieczny
tel+48 506 431 796
ul. Bpa Burschego 20
43-100 Tychy

>>> NA SKRÓTY

Stałe spotkania

W związku z TRWANIEM stanu zagrożenia epidemicznego odwołane są NADAL wszystkie zajęcia z wyjątkiem sobotniego sprzątania. WAKACJE

Nasi duszpasterze

Od lipca 1983 roku tyscy ewangelicy mają swoją parafię. 8 listopada 2015 roku tyscy parafianie wybrali po raz pierwszy swojego proboszcza - został nim ks. Marcin Konieczny - dotychczasowy proboszcz-administrator.

zob. więcej Nasi Duszpasterze

Duszpasterstwo dorosłych

Sami o sobie

>>> Biblia na co dzień

>>> Młodzi luteranie

<

>>> Wakacyjne propozycje

>>> kliknij - informacja o Vacation Bible School

Nie możemy przewidzieć, czy ta impreza się odbędzie. Nie wiemy czy będzie wolno, czy otworzą się granice, czy będą wakacje, czy koronawirus odpuści. Miejmy nadzieję! - Jednak NIE. Myślę, że możemy się umawiać na przyszłe wakacje.

>>> kultura.tychy.pl

Wydawnictwa

>>> Plan nabożeństw

Od Redakcji

31. maja

Po kilkunastu tygodniach

Gdy w połowie marca żegnaliśmy się przy wyjściu z kościoła nikt nie przypuszczał, że kolejny raz spotkamy się po tak długiej przerwie.

kliknij > > >

Więcej…

strona znajduje się na serwerach