Parafia Ewangelicko-Augsburska Apostołów Piotra i Pawła 

 

A Bóg nadziei niech was napełnia największą radością i pokojem w wierze, abyście opływali w nadzieję, w mocy Ducha Świętego. List do Rzymian 15,13

Pierwsza niedziela Adwentowa

1.12.2019 Pierwsza niedziela Adwentowa

 • Zapraszamy na nabożeństwo
  • w czwartek o godz. 17:00
  • oraz za tydzień, w niedzielę o 10:30
 • Wtorek
  • lekcje religii według ustalonego planu
  • 19:00 spotkanie osób zainteresowanych pracą w parafii
 • Czwartek
  • 18:00 Próba chóru
 • Piątek
  • 10:00 Spotkanie przy Kawie
  • Lekcje konfirmantów i spotkanie młodzieży według ustalonego planu. 

 

W przyszły wtorek, o godz. 19:00 zapraszam na zebranie Rady Parafialnej

Otwarte są listy na remont i ogrzewanie kościoła w czasie jesienno – zimowym. Na stoisku do nabycia są również świece adwentowe.

Już dzisiaj zapraszam na Parafialna Adwentówkę 21.12.2019. Podczas której, obejrzymy monodram Cieszki Żółtko pod tytułem Twarzą w twarz, oprócz tego w planie wspólne kolędowanie oraz posiłek. Koszt 30 zł. Zapisy na stoisku z literaturą. 

Ze względu na zbliżający się koniec roku kościelnego przypominam i bardzo proszę o opłacenie składki kościelnej z miniony rok. 

Dzisiaj beda do kupienia wianki adwentowe w cenie 35-50zl. Jak co roku będziemy tez zbierać pieniądze dla naszych dzieci na prezenty świąteczne. Można będzie nabyć gwiazdę betlejemska- całość ze sprzedaży kwiatów przeznaczona będzie na dzieci z naszej parafii 

Solenizantom i jubilatom składam najserdeczniejsze życzenia Bożego Błogosławieństwa. A w naszych modlitwach pamiętać chcemy. O wszystkich, chorych.

ks. por. Marcin Konieczny
tel+48 506 431 796
ul. Bpa Burschego 20
43-100 Tychy

>>> NA SKRÓTY

Stałe spotkania

W związku z TRWANIEM stanu zagrożenia epidemicznego odwołane są NADAL wszystkie zajęcia z wyjątkiem sobotniego sprzątania. WAKACJE

Nasi duszpasterze

Od lipca 1983 roku tyscy ewangelicy mają swoją parafię. 8 listopada 2015 roku tyscy parafianie wybrali po raz pierwszy swojego proboszcza - został nim ks. Marcin Konieczny - dotychczasowy proboszcz-administrator.

zob. więcej Nasi Duszpasterze

Duszpasterstwo dorosłych

Sami o sobie

>>> Biblia na co dzień

>>> Młodzi luteranie

<

>>> Wakacyjne propozycje

>>> kliknij - informacja o Vacation Bible School

Nie możemy przewidzieć, czy ta impreza się odbędzie. Nie wiemy czy będzie wolno, czy otworzą się granice, czy będą wakacje, czy koronawirus odpuści. Miejmy nadzieję! - Jednak NIE. Myślę, że możemy się umawiać na przyszłe wakacje.

>>> kultura.tychy.pl

Wydawnictwa

>>> Plan nabożeństw

Od Redakcji

31. maja

Po kilkunastu tygodniach

Gdy w połowie marca żegnaliśmy się przy wyjściu z kościoła nikt nie przypuszczał, że kolejny raz spotkamy się po tak długiej przerwie.

kliknij > > >

Więcej…

strona znajduje się na serwerach