Parafia Ewangelicko-Augsburska Apostołów Piotra i Pawła 

 

A Bóg nadziei niech was napełnia największą radością i pokojem w wierze, abyście opływali w nadzieję, w mocy Ducha Świętego. List do Rzymian 15,13

21.06.2020 - 2. Niedziela po Trójcy Świętej

Zapraszam na nabożeństw za tydzień, w niedzielę 28. czerwca, o godz. 10:30.

Informuję, że spotkanie Koła Pań, które - w związku z ograniczeniami wynikającymi ze stanu epidemii - miało się odbyć w ogrodzie parafialnym, z uwagi na prognozę pogody odbędzie się telefonicznie. Zainteresowane Panie proszę o kontakt z Panią Mariolą Fenger. 

Dzisiaj po apostolskim życzeniu pokoju proszeni jesteśmy o złożenie ofiary ołtarzowej.

Dziękuję Rodzinie Adamus za prace przy rejestracji kazania, nagłośnieniu i obsłudze Biegu przez cały czas jego trwania.

Serdecznie dziękuje za wpłacanie ofiar i składek przez miniony czas. Otwarte są listy na remont i kościoła oraz prośba o wsparcie w miarę możliwości przez opłacenie składek i ofiar na cele kultu na konto naszej Parafii. 

Solenizantom i Jubilatom składam najszczersze życzenia Bożego Błogosławieństwa, a w naszych modlitwach pamiętać chcemy o wszystkich chorych i cierpiących

ks. por. Marcin Konieczny
tel+48 506 431 796
ul. Bpa Burschego 20
43-100 Tychy 

>>> NA SKRÓTY

Stałe spotkania

W związku z TRWANIEM stanu zagrożenia epidemicznego odwołane są NADAL wszystkie zajęcia z wyjątkiem sobotniego sprzątania. WAKACJE

Nasi duszpasterze

Od lipca 1983 roku tyscy ewangelicy mają swoją parafię. 8 listopada 2015 roku tyscy parafianie wybrali po raz pierwszy swojego proboszcza - został nim ks. Marcin Konieczny - dotychczasowy proboszcz-administrator.

zob. więcej Nasi Duszpasterze

Duszpasterstwo dorosłych

Sami o sobie

>>> Biblia na co dzień

>>> Młodzi luteranie

<

>>> Wakacyjne propozycje

>>> kliknij - informacja o Vacation Bible School

Nie możemy przewidzieć, czy ta impreza się odbędzie. Nie wiemy czy będzie wolno, czy otworzą się granice, czy będą wakacje, czy koronawirus odpuści. Miejmy nadzieję! - Jednak NIE. Myślę, że możemy się umawiać na przyszłe wakacje.

>>> kultura.tychy.pl

Wydawnictwa

>>> Plan nabożeństw

Od Redakcji

31. maja

Po kilkunastu tygodniach

Gdy w połowie marca żegnaliśmy się przy wyjściu z kościoła nikt nie przypuszczał, że kolejny raz spotkamy się po tak długiej przerwie.

kliknij > > >

Więcej…

strona znajduje się na serwerach