Parafia Ewangelicko-Augsburska Apostołów Piotra i Pawła 

 

A Bóg nadziei niech was napełnia największą radością i pokojem w wierze, abyście opływali w nadzieję, w mocy Ducha Świętego. List do Rzymian 15,13

28.06.2020 - 3. Niedziela po Trójcy Świętej

Zapraszamy na nabożeństwo za tydzień o 10:30, oraz na nabożeństwo za dwa tygodnie,12 lipca, podczas którego zostaną wręczone nagrody w konkursach Biegu z Różą.

Na stoisku z literaturą jest do odebrania najnowszy numer Zwiastuna

Dzisiaj po apostolskim życzeniu pokoju proszeni jesteśmy o złożenie ofiary ołtarzowej, zbieramy na mikrofon nagłowny cena zestawu to około 2300 zł. DO tej pory zebraliśmy blisko 1400 zł - a resztę dopłacił anonimowy sponsor.

 Serdecznie dziękuje za wpłacanie ofiar i składek przez miniony czas. Otwarte są listy na remont i kościoła. Prośba o wsparcie w miarę możliwości Przez opłacenie składek i ofiar na cele kultu naszej Parafii, której sytuacja finansowa nie jest najlepsza.

Solenizantom i Jubilatom składam najszczersze życzenia Bożego Błogosławieństwa, a w naszych modlitwach pamiętać chcemy o wszystkich chorych i cierpiących. 

ks. por. Marcin Konieczny
tel+48 506 431 796
ul. Bpa Burschego 20
43-100 Tychy 

>>> NA SKRÓTY

Stałe spotkania

W związku z TRWANIEM stanu zagrożenia epidemicznego odwołane są NADAL wszystkie zajęcia z wyjątkiem sobotniego sprzątania. WAKACJE

Nasi duszpasterze

Od lipca 1983 roku tyscy ewangelicy mają swoją parafię. 8 listopada 2015 roku tyscy parafianie wybrali po raz pierwszy swojego proboszcza - został nim ks. Marcin Konieczny - dotychczasowy proboszcz-administrator.

zob. więcej Nasi Duszpasterze

Duszpasterstwo dorosłych

Sami o sobie

>>> Biblia na co dzień

>>> Młodzi luteranie

<

>>> Wakacyjne propozycje

>>> kliknij - informacja o Vacation Bible School

Nie możemy przewidzieć, czy ta impreza się odbędzie. Nie wiemy czy będzie wolno, czy otworzą się granice, czy będą wakacje, czy koronawirus odpuści. Miejmy nadzieję! - Jednak NIE. Myślę, że możemy się umawiać na przyszłe wakacje.

>>> kultura.tychy.pl

Wydawnictwa

>>> Plan nabożeństw

Od Redakcji

31. maja

Po kilkunastu tygodniach

Gdy w połowie marca żegnaliśmy się przy wyjściu z kościoła nikt nie przypuszczał, że kolejny raz spotkamy się po tak długiej przerwie.

kliknij > > >

Więcej…

strona znajduje się na serwerach