Parafia Ewangelicko-Augsburska Apostołów Piotra i Pawła 

 

sylwia.jpg

Aktualności

Festiwal Zabawy 2017 - BOBREK

Na podwórkach między familokami pojawili się streetworkerzy

Na stronie internetowej CME możemy obserwować różne formy działalności wakacyjnej przygotowanej dla młodszych i starszych, dla tych dla których wakacyjne rozrywki są organizowane i dla tych, którzy przygotowują się do pracy w nadchodzących latach.

Po Bobrku i Rozbarku, przyszedł czas na Karb. Dzieci poczują atmosferę prawdziwej indiańskiej wioski, będą mogły wykazać się sprytem i kreatywnością, albo nauczyć się zupełnie nowych umiejętności. „(…) w tym roku wyjątkowo licznie pomagały nam osoby z lokalnego środowiska – z Bobrka, w tym wiele dzieci i młodzieży” – relacjonuje streetworkerka Katarzyna Kukucz. Więcej można przeczytać i zobaczyć TU.

... na skróty >>>

Plan nabożeństw

Od Redakcji

26. czerwca

Trudno mnie czymś zaskoczyć, a jednak ...

Jak co roku, przed wakacjami, robię - głównie dla siebie - coś na kształt remanentu. Przeglądam zamieszczone na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy informacje, zapowiedzi czy zacytowane z innych źródeł materiały. Przy tych ostatnich, zamieszczając, zawsze odczuwałem pewien niepokój. Przecież te materiały, dostępne na oficjalnej stronie internetowej Kościoła, nie mogą zainteresować - dodatkowo - na prowincjonalnej stronie parafialnej. I tu się pomyliłem i to bardzo.

Więcej…