Bóg mówi: Dam wam serce nowe, i ducha nowego dam do waszego wnętrza. - Ez 36,26

Festiwal Zabawy 2017 - BOBREK

Na podwórkach między familokami pojawili się streetworkerzy

Na stronie internetowej CME możemy obserwować różne formy działalności wakacyjnej przygotowanej dla młodszych i starszych, dla tych dla których wakacyjne rozrywki są organizowane i dla tych, którzy przygotowują się do pracy w nadchodzących latach.

Po Bobrku i Rozbarku, przyszedł czas na Karb. Dzieci poczują atmosferę prawdziwej indiańskiej wioski, będą mogły wykazać się sprytem i kreatywnością, albo nauczyć się zupełnie nowych umiejętności. „(…) w tym roku wyjątkowo licznie pomagały nam osoby z lokalnego środowiska – z Bobrka, w tym wiele dzieci i młodzieży” – relacjonuje streetworkerka Katarzyna Kukucz. Więcej można przeczytać i zobaczyć TU.

duszpasterzeewangelikmlodziparafianiesamiosobietransmisjawakacjekancelariawypozyczalnia

Od Redakcji

27. lipca

Tak. To już piąty, zakończony piknikiem parafialnym, rok istnienia naszej strony internetowej. Myślę, że warto pokusić się o kilka podsumowań.

Po pierwsze - więcej się wokół nas dzieje. I w kraju i w naszym Kościele. Mówił o tym Biskup Kościoła, ks. Jerzy Samiec, w kazaniu o Kościele jutra głoszonym podczas głównego nabożeństwa Dni Kościoła oraz w swoich wypowiedziach z ostatnich dni: Oczekuję odpowiedzialności, Chodzi o szacunek, a zwłaszcza w ostatniej, odczytanej podczas niedzielnych nabożeństw od ołtarza: Módlmy się o pojednanie i pokój w Ojczyźnie.

Więcej…