Parafia Ewangelicko-Augsburska Apostołów Piotra i Pawła 

 

Aktualności

Pomagamy ...

Kto pamięta, który to już rok z rzędu ...

Pomaganie innym, tym biedniejszym, potrzebującym jest stałym elementem nasze parafialnej działalności. W ostatnim czasie trwają dwie charytatywne akcje, w których bierzemy udział.

Pierwsza, to organizowana przez CME "PREZENT POD CHOINKĘ" - zebraliśmy cała górę pudełek po butach wypełnionych upominkami dla dzieci z Ukrainy, Rumunii i Białorusi. Mariola Fenger koordynatorka tej akcji zadba by trafiły one w odpowiednie miejsce. (Akcja już się zakończyła)

Druga, to zbiórka pieniędzy i żywności dla pokrzywdzonych zwierzą t z przytuliska "PRZYSTAŃ OCALENIE", Ale o tym piszemy w innym miejscu.

Wszystkim darczyńcom bardzo, ale to bardzo dziękujemy. Jesteście wspaniali! Wiemy, że nie jesteście bogaczami, ale wasze otwarte serca sprawiają, że chcecie się podzielić z tymi, którzy mają się jeszcze gorzej. Nie jest Wam obce słowo z Listu do Galacjan: 6,2.

"Jedni drugich brzemiona noście, a tak wypełnicie zakon Chrystusowy."

tekst i zdjęcia:
Sylwia Adamus

... na skróty >>>

Plan nabożeństw

N Lut 24 @10:30 -
2. Nedziela przed Postem (Sexagesimae)
N Mar 03 @10:30 -
Niedziela Przedpostna (Estomihi)
Śr Mar 06 @17:00 -
Środa Popielcowa

Transmisje nabożeństw

Więcej…

Od Redakcji

21. luty

Drugi numer Przeglądu ewangelickiego 2.0, przygotowany pod przewodnictwem redaktor naczelnej – dr Małgorzaty Grzywacz, podobnie, jak pierwszy, wart jest lektury, skupienia uwagi na jego zawartości, zaprezentowanych refleksjach i tematach.

Więcej…