Parafia Ewangelicko-Augsburska Apostołów Piotra i Pawła 

 

Aktualności

W kościele Eben-Ezer

Noworoczne spotkanie pracowników i wolontariuszy CME

Tegoroczne - doroczne spotkanie pracowników i współpracowników CME odbyło się 6 stycznia w Dzięgielowie. Dyrektor Centrum Misji i Ewangelizacji Paweł Gumpert w swoim wystąpieniu nie tylko omówił różne formy ewangelizacji prowadzonej przez CME, lecz również przesłanie wynikające z tegorocznego hasła roku, które winno być osią naszego działania: modlitwa, życie wg. Pisma i zwiastowanie.

Tegoroczna prezentacja dotyczyła akcji "Prezent pod choinkę". Po raz pierwszy przekazano paczki do obozu dla uchodźców na terenie Bułgarii. Zdajemy sobie sprawę, że to kropla w morzu potrzeb i dramatu uchodźców lecz zostaliśmy przyjęci i zaakceptowani. Jest nadzieja na dalsze takie akcje, w maju, przy naszym najszerszym wsparciu.

 

Bardzo często bierzemy udział  w imprezach i spotkaniach organizowanych przez CME. Z podziwem patrzymy na podejmowane nowe zadania. Dlatego potrzebna jest nasza modlitwa, ręce i czas, a także wsparcie finansowe.

tekst i zdjęcia
Krystyna i Stanisław
Boczarowie 

 

 

... na skróty >>>

Plan nabożeństw

N Mar 24 @10:30 -
3. Niedziela Pasyjna
Cz Mar 28 @17:00 -
Tygodniowe Nabożeństwo Pasyjne
N Mar 31 @10:30 -
4. Niedziela Pasyjna

Transmisje nabożeństw

Więcej…

Od Redakcji

21. luty

Drugi numer Przeglądu ewangelickiego 2.0, przygotowany pod przewodnictwem redaktor naczelnej – dr Małgorzaty Grzywacz, podobnie, jak pierwszy, wart jest lektury, skupienia uwagi na jego zawartości, zaprezentowanych refleksjach i tematach.

Więcej…