Parafia Ewangelicko-Augsburska Apostołów Piotra i Pawła 

 

Aktualności

W kościele Eben-Ezer

Noworoczne spotkanie pracowników i wolontariuszy CME

Tegoroczne - doroczne spotkanie pracowników i współpracowników CME odbyło się 6 stycznia w Dzięgielowie. Dyrektor Centrum Misji i Ewangelizacji Paweł Gumpert w swoim wystąpieniu nie tylko omówił różne formy ewangelizacji prowadzonej przez CME, lecz również przesłanie wynikające z tegorocznego hasła roku, które winno być osią naszego działania: modlitwa, życie wg. Pisma i zwiastowanie.

Tegoroczna prezentacja dotyczyła akcji "Prezent pod choinkę". Po raz pierwszy przekazano paczki do obozu dla uchodźców na terenie Bułgarii. Zdajemy sobie sprawę, że to kropla w morzu potrzeb i dramatu uchodźców lecz zostaliśmy przyjęci i zaakceptowani. Jest nadzieja na dalsze takie akcje, w maju, przy naszym najszerszym wsparciu.

 

Bardzo często bierzemy udział  w imprezach i spotkaniach organizowanych przez CME. Z podziwem patrzymy na podejmowane nowe zadania. Dlatego potrzebna jest nasza modlitwa, ręce i czas, a także wsparcie finansowe.

tekst i zdjęcia
Krystyna i Stanisław
Boczarowie 

 

 

Transmisje nabożeństw

Więcej…

Od Redakcji

25. listopada

Zainteresowanie zamieszczonych w ostatnich dwóch wydaniach "Blogu redakcyjnego" linków było większe, niż mogłem przypuszczać. Wydaje się to nieprawdopodobne, ale z linku do Przeglądu ewangelickiego 2.0 skorzystano ponad 200 razy (w parafii, w której jest trzystu kilkudziesięciu wiernych). Dlatego też postanowiłem udostępnić link do strony kolejnej.

Więcej…