Parafia Ewangelicko-Augsburska Apostołów Piotra i Pawła 

 

Aktualności

Dzien otwarty w Szkole Biblijnej

10 marzec - 9:00 - 18:00

Dzień Otwarty Szkoły Biblijnej w Dzięgielowie
Sobota, 10 marca

Raz w roku Centrum Misji i Ewangelizacji zaprasza wszystkich zainteresowanych Szkołą Biblijną do uczestnictwa w jednym zjeździe. To okazja, by osobiście doświadczyć szczególnej atmosfery tworzonej przez ludzi zafascynowanych Jezusem i Biblią, która jest drogowskazem w codziennym życiu z Panem.

Dzień Otwarty Szkoły Biblijnej w Dzięgielowie

Jeśli kiedyś zastanawiałeś się lub zastanawiałaś się nad rozpoczęciem tego dwuletniego kursu biblijnego prowadzonego przez Centrum Misji i Ewangelizacji, to w sobotę, 10 marca możesz wziąć udział w wykładach i zajęciach. Wykłady z Objawienia Jana i z Ksiąg Jozuego i Sędziów prowadzą ks. Adam Podżorski i ks. Bartosz Cieślar, czyli stali wykładowcy Szkoły.

Korzystając z zaproszenia na Dzień Otwarty Szkoły Biblijnej w Dzięgielowie można uczestniczyć w całym programie, w godz. 8.00–18.00, lub tylko w wybranej części. O godz. 14.00 dla wszystkich zainteresowanych studiowaniem w Szkole odbędzie się spotkanie informacyjne z dyrektorem placówki, ks. dr. Grzegorzem Olkiem.

– W Szkole Biblijnej nie chodzi nam o to, by ludzie czytali Biblię. Samo czytanie to o wiele za mało. Naszym celem jest towarzyszenie w dojrzewaniu w wierze opartej na Jezusie Chrystusie – centrum całego Pisma. To nie jest możliwe bez więzi z innymi i bez fachowego prowadzenia po przesłaniu Pisma Świętego. Wierzymy też i doświadczamy tego, że Bóg działa tam, gdzie ludzie zbierają się w imieniu Jezusa – wyjaśnia ks. dr Grzegorz Olek.

Podczas Dnia Otwartego będzie można także zwiedzić Szkołę, poznać wykładowców i studentów.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Istnieje także możliwość zamówienia obiadu w cenie 8,50 zł.

... na skróty >>>

Plan nabożeństw

Cz Mar 28 @17:00 -
Tygodniowe Nabożeństwo Pasyjne
N Mar 31 @10:30 -
4. Niedziela Pasyjna
Cz Kwi 04 @17:00 -
Tygodniowe Nabożeństwo Pasyjne

Transmisje nabożeństw

Więcej…

Od Redakcji

21. luty

Drugi numer Przeglądu ewangelickiego 2.0, przygotowany pod przewodnictwem redaktor naczelnej – dr Małgorzaty Grzywacz, podobnie, jak pierwszy, wart jest lektury, skupienia uwagi na jego zawartości, zaprezentowanych refleksjach i tematach.

Więcej…