Parafia Ewangelicko-Augsburska Apostołów Piotra i Pawła 

 

Aktualności

Ostatnie miejsca ...

11 - 22 lipiec -

Ostatnie miejsca na obóz młodzieżowy do Włoch i kolonie dla dzieci nad Bałtykiem!!!

Parafia Ewangelicko-Augsburska w Sycowie serdecznie zaprasza młodzież od 14 roku życia na obóz młodzieżowy we Włoszech, w terminie 11-22.07. nad morzem, na kempingu Rosa Pineta 60km na południe od Wenecji, którą będziemy również zwiedzać. Dzieci natomiast serdecznie zapraszamy na kolonie w Ostrowie nad Bałtykiem w terminie: 30.07-9.08.

Więcej informacji i zapisy: Bożena Miller tel.508 118 023, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

... na skróty >>>

Plan nabożeństw

Od Redakcji

4. października

Wybory samorządowe odbędą się 21 października 2018 roku. Sprawdź najważniejsze terminy, informacje na temat, kto i jak może głosować oraz gdzie w Tychach znajdują się lokale wyborcze.

Wybory, 21 X

Warto sobie przypomnieć to wszystko, o czym lepiej wiedzieć. Choćby o tym, czy lokal wyborczy jest tam, gdzie zawsze - a jeżeli nie, to gdzie. O tym też, że możemy głosować tylko w miejscu zamieszkania i że w związku z tym, w niedzielę, musimy wcześniej wrócić z weekendowego wyjazdu. I - przede wszystkim - że wynik wyborów zależy wyłącznie od nas samych.

Więcej…