Parafia Ewangelicko-Augsburska Apostołów Piotra i Pawła 

 

Aktualności

VIII Festiwal Kultury Protestanckiej

6 - 13 maja we Wrocławiu

Już 6 maja, we Wrocławiu, rozpocznie się VIII Festiwal Kultury Protestanckiej. Będzie trwał do 13 maja i poświęcony będzie idei wolności.

Wszystkie informacje na temat Festiwalu oraz aktualności znajdują się także na stronie www.fkp.wroclaw.pl oraz na profilu Festiwalu na Facebooku. Ze względu na wymagania dotyczące bezpieczeństwa Gościa Specjalnego „Rozmowy o wolności" konieczna jest rejestracja na to wydarzenie oraz zabranie ze sobą na spotkanie dokumentu tożsamości.

Pełen program na plakacie można pobrać tutaj.

Dołączamy się do zaproszenia organizatorów i gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w Festiwalu.

@FB

... na skróty >>>

Plan nabożeństw

Od Redakcji

4. października

Wybory samorządowe odbędą się 21 października 2018 roku. Sprawdź najważniejsze terminy, informacje na temat, kto i jak może głosować oraz gdzie w Tychach znajdują się lokale wyborcze.

Wybory, 21 X

Warto sobie przypomnieć to wszystko, o czym lepiej wiedzieć. Choćby o tym, czy lokal wyborczy jest tam, gdzie zawsze - a jeżeli nie, to gdzie. O tym też, że możemy głosować tylko w miejscu zamieszkania i że w związku z tym, w niedzielę, musimy wcześniej wrócić z weekendowego wyjazdu. I - przede wszystkim - że wynik wyborów zależy wyłącznie od nas samych.

Więcej…