Parafia Ewangelicko-Augsburska Apostołów Piotra i Pawła 

 

Aktualności

27. lipca

Tak. To już piąty, zakończony piknikiem parafialnym, rok istnienia naszej strony internetowej. Myślę, że warto pokusić się o kilka podsumowań.

Po pierwsze - więcej się wokół nas dzieje. I w kraju i w naszym Kościele. Mówił o tym Biskup Kościoła, ks. Jerzy Samiec, w kazaniu o Kościele jutra głoszonym podczas głównego nabożeństwa Dni Kościoła oraz w swoich wypowiedziach z ostatnich dni: Oczekuję odpowiedzialności, Chodzi o szacunek, a zwłaszcza w ostatniej, odczytanej podczas niedzielnych nabożeństw od ołtarza: Módlmy się o pojednanie i pokój w Ojczyźnie.

Po drugie mieliśmy okazję wziąć udział w obchodach Roku Jubileuszowego, a po trzecie - w naszej parafii zorganizowano śniadanie dla Kobiet, w którym wzięło udział ponad 150 pań z całej diecezji, ale też zaczęła działać wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego oraz przydatnego w pielęgnacji chorych, kilkakrotnie miały miejsce występy chórów.

A w naszej stronie największe zainteresowanie zauważyliśmy w:

Łącznie, między lipcem 2016 a czerwcem 2017 - na naszej stronie zamieszczono 167 różnych materiałów: relacji, zapowiedzi, materiałów opartych na przeglądzie innych stron internetowych.

Czy to dużo - czy mało - i czy wystarczająco ciekawie - to pozostawiam ocenie korzystających z naszej strony.

sjb

zob. poprzedni wpis: 14. lipca