Parafia Ewangelicko-Augsburska Apostołów Piotra i Pawła 

 

A Bóg nadziei niech was napełnia największą radością i pokojem w wierze, abyście opływali w nadzieję, w mocy Ducha Świętego. List do Rzymian 15,13

6. kwietnia

Wielkanoc w domu

czyli jak spędzić Święta zostając w domu 

Biały gołąb na błękitnym tle prześladuje mnie od kilku dni. Ile razy włączam komputer - na ekranie pojawia się ten obraz. Właściwie to nie byłoby w tym fakcie nic szczególnego - na większości używanych przez nas komputerów pojawia się, zmieniany co kilka dni, kolorowy obraz. Ale ten gołąb występował - dla mnie - jak wyrzut sumienia. Dzień po dniu uciekał czas, uciekały kolejne dni, na które miałem dla Was przygotowany bardzo piękny, mądry, materiał. Taki właśnie, jaki był nam potrzebny akurat teraz, w tym odmiennym niż kiedykolwiek, Wielkim Tygodniu.

kliknij >>> przeniesiesz się na stronę wielkanocwdomu.pl

sjb

zob. poprzednie wydania
blogu redakcyjnego: 11. marzec

 

>>> NA SKRÓTY

Stałe spotkania

W związku z TRWANIEM stanu zagrożenia epidemicznego odwołane są NADAL wszystkie zajęcia z wyjątkiem sobotniego sprzątania. WAKACJE

Nasi duszpasterze

Od lipca 1983 roku tyscy ewangelicy mają swoją parafię. 8 listopada 2015 roku tyscy parafianie wybrali po raz pierwszy swojego proboszcza - został nim ks. Marcin Konieczny - dotychczasowy proboszcz-administrator.

zob. więcej Nasi Duszpasterze

Duszpasterstwo dorosłych

Sami o sobie

>>> Biblia na co dzień

>>> Młodzi luteranie

<

>>> Wakacyjne propozycje

>>> kliknij - informacja o Vacation Bible School

Nie możemy przewidzieć, czy ta impreza się odbędzie. Nie wiemy czy będzie wolno, czy otworzą się granice, czy będą wakacje, czy koronawirus odpuści. Miejmy nadzieję! - Jednak NIE. Myślę, że możemy się umawiać na przyszłe wakacje.

>>> kultura.tychy.pl

Wydawnictwa

>>> Plan nabożeństw

Od Redakcji

31. maja

Po kilkunastu tygodniach

Gdy w połowie marca żegnaliśmy się przy wyjściu z kościoła nikt nie przypuszczał, że kolejny raz spotkamy się po tak długiej przerwie.

kliknij > > >

Więcej…

strona znajduje się na serwerach