Parafia Ewangelicko-Augsburska Apostołów Piotra i Pawła 

 

10 I - 1. Niedziela po Epifanii

W przyszłą niedzielę, o godz. 10:30 zapraszam na niedzielne nabożeństwo w kościele i - dzięki bezpośredniej transmisji - przed ekrany telewizorów, komputerów, tabletów czy telefonów.

W poniedziałek, o godz. 18:30, GODZINA BIBLIJNA, ONLINE (meet.google.com/zbr-eabo-gyu).

Dzisiaj, po Apostolskim Życzeniu Pokoju proszę o złożenie ofiary ołtarzowej, która zostanie przeznaczona na dokończenie inwestycji transmisje online.

Inwestycja, która z pewnymi problemami jest kontynuowana, udało się zakupić kamery, zamowić i ułożyć kable, caly nakład pracy spoczywał na Janku, Adamie, Wieśku - bardzo Wam dziękuję. Na dokładniejszą specyfikację: ile pieniędzy zebraliśmy i w jaki sposób je wydatkowaliśmy musimy poczekać - przed nami najpoważniejszy zakup, zakup komputera o dość znacznych możliwościach obliczeniowych wymaganych dla prowadzenia transmisji. Cały sprzęt związany z prowadzeniem transmisji jest już naszą własnościa - z wyjątkiem komputera, który - podobnie jak i przy transmisjach poprzednich - jest użyczonym komputerem prywatnym.

Jednak bez Waszego zaangażowania nie mielibyśmy nic. Dlatego serdecznie dziękuję i tym, którzy wpłacili na zrzutkę, którzy wpłacili w ten czy w inny sposób na konto Parafii,

Sprawozdawcze Nabożeństwo za rok 2020 odbędzie sie w niedzielę, 31 stycznia, o zwykłej porze. Podczas Zebrania powiemy sobie jak wyglądał poprzedni rok pod względem finansowym, rzeczowym i każdym innym. Zebranie, na które serdecznie zapraszam.

Parafia Ewangelicko-Augsburska
pw. Apostołów Piotra i Pawła
ul. Ks. Bpa Juliusza Burschego 20
43-100 Tychy, Polska 
konto Parafii 79 8436 0003 0000 0023 2147 0001

Bardzo proszę o zgłaszanie osób chcących przystąpić do sakramentu ołtarza w domach. Telefonicznie na nr tel. 506431796, przypominam o konieczności zgłaszania zamiaru uczestniczenia w nabożeństwach w kościele (zgłoszenia esemesem).

ks. por. Marcin Konieczny
tel+48 506 431 796
ul. Bpa Burschego 20
43-100 Tychy

>>> Plan nabożeństw

Od Redakcji

31. grudnia

Piękna i mądra modlitwa na zakończenie roku

Więcej…

strona znajduje się na serwerach