Parafia Ewangelicko-Augsburska Apostołów Piotra i Pawła 

 

Aktualności

Wycieczka: Ewangelicy w Małopolsce v1

4. listopada

Niektórzy z nas pamiętają wycieczkę po ewangelickich śladach w Zagłębiu Dąbrowskim. Wycieczkę prowadził Paweł Nalepa. Tym razem zaprasza nas do uczestniczenia w kolejnej - tym razem tropem ewangelickich śladów na terenie Małopolski.

Wycieczka jest organizowana przez Klub Seniora przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej (poprzedją organizowało PTTK w Sosnowcu) i nasz udział byłby podobny, w zasadzie "na doczepkę". Stąd prośba o możliwie szybką decyzję co do zamiaru ewentualnego uczestnictwa: do ks. Marcina, Romana Fengera, Manfreda Centnera lub mnie.

Termin wycieczki: 4 listopad

Wyjazd z Dąbrowy Górniczej

Koszt: bardzo wstępnie, 45 zł  + 15 zł obiad (opcja)

zob. też:

Na tropie ewangelików w Zagłębiu

Plan nabożeństw

Od Redakcji

18. czerwca

Przedwakacyjne porządki

Sprawa pierwsza - to wrażenie pewnej niekonsekwencji, może nawet bałaganu, jakiego stałem się sprawcą zamieszczając materiały związane z Biegiem Charytatywnym. Zamieszczane, wraz z materiałami nt. Olimpiady na bieżąco, w pewnym momencie stały się niedostępne dla części zainteresowanych. A sprawa druga to nie dość wyraźna informacja o zmianie terminu Zakończenia Roku i związanego z nim pikniku parafialnego. W obu wypadkach przepraszam.

Więcej…