Parafia Ewangelicko-Augsburska Apostołów Piotra i Pawła 

 

Aktualności

2. Niedziela po Trójcy Świętej - ŚWIĘTO PARAFIALNE

Film z Biegu

Mamy specjalnego gościa jest z nami Jan Myszor – dziadek Lenki

Dziękujemy chórowi za uświetnienie dzisiejszego nabożeństwa.

Serdecznie zapraszam na nabożeństwo w następną niedzielę o 10:30.

Dzisiaj po nabożeństwie piknik parafialny połączony z wietrzeniem szaf. Dochód przeznaczony będzie na rzecz naszej parafii.

Serdecznie dziękuje tym którzy włączyli się w przygotowania.

Wtorek

  • 18:00 - Zebranie Rady Parafialnej

Czwartek

  • 18:00 - Próba chóru

Piątek

  • 10:00 - Spotkanie przy kawie

Dzisiaj przyjmujemy zapisy na półkolonie z amerykanami VBS, koszt dla dzieci z naszego kościoła 110 zł , dla gości z zewnątrz 150 zł

Do odebrania jest najnowszy numer Zwiastuna

PEA w Mikołowie zaprasza, w przyszłym tygodniu o 10:00, na 158 pamiątkę poświecenia Kościoła św. Jana. Po nabożeństwie zaproszeni jesteśmy na piknik parafialny.

PEA w Sosnowcu, w ramach cyklu "Muzyka u Dietla", zaprasza na koncert muzyki wokalnej pt. „Na skrzydłach miłości". Wokalistką będzie sopranistka, Magdalena Hudzieczek-Cieślar – pochodząca z Ustronia polska śpiewaczka, wykładowca akademicki, nauczycielka, dziennikarka i animataorka kultury. Artystce akompaniować będzie Anastazja Wilczkowska. Koncert rozpoczyna się dziś (10 czerwca) o godz. 18:00 w kościele ewangelickim w Sosnowcu przy ul. Żeromskiego 1. Zapraszamy.

Dzisiaj proszeni jesteśmy o złożenie ofiary ołtarzowej

Solenizantom i jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego Błogosławieństwa a do naszych modlitw załączyć chcemy wszystkich chorych i cierpiących

ks. por. Marcin Konieczny
tel+48 506 431 796
ul. Bpa Burschego 20
43-100 Tychy

... na skróty >>>

Plan nabożeństw

Transmisje nabożeństw

Więcej…

Od Redakcji

11. maja

"Patrząc na każdego człowieka powinniśmy w nim widzieć kogoś, kogo Wszechmogący kocha niewyobrażalną miłością. Gardząc człowiekiem, kimkolwiek by nie był, w jakiejkolwiek byłby sytuacji, gardzimy miłością Boga. Lekceważymy Boga" - pisze na swoim blogu bp Jerzy Samiec.

Więcej…