W kościele Eben-Ezer

Noworoczne spotkanie pracowników i wolontariuszy CME

Tegoroczne - doroczne spotkanie pracowników i współpracowników CME odbyło się 6 stycznia w Dzięgielowie. Dyrektor Centrum Misji i Ewangelizacji Paweł Gumpert w swoim wystąpieniu nie tylko omówił różne formy ewangelizacji prowadzonej przez CME, lecz również przesłanie wynikające z tegorocznego hasła roku, które winno być osią naszego działania: modlitwa, życie wg. Pisma i zwiastowanie.

Tegoroczna prezentacja dotyczyła akcji "Prezent pod choinkę". Po raz pierwszy przekazano paczki do obozu dla uchodźców na terenie Bułgarii. Zdajemy sobie sprawę, że to kropla w morzu potrzeb i dramatu uchodźców lecz zostaliśmy przyjęci i zaakceptowani. Jest nadzieja na dalsze takie akcje, w maju, przy naszym najszerszym wsparciu.

 

Bardzo często bierzemy udział  w imprezach i spotkaniach organizowanych przez CME. Z podziwem patrzymy na podejmowane nowe zadania. Dlatego potrzebna jest nasza modlitwa, ręce i czas, a także wsparcie finansowe.

tekst i zdjęcia
Krystyna i Stanisław
Boczarowie 

 

 

duszpasterzeewangelikmlodziparafianiesamiosobietransmisjawakacjekancelariawypozyczalnia

Od Redakcji

24. grudnia - Wigilia

Podczas wigilijnego nabożeństwa, które było odprawiane w 4. Niedzielę w Adwencie ks. Marcin Konieczny, Proboszcz naszej Parafii, od ołtarza, złożył nam życzenia:

Więcej…