Parafia Ewangelicko-Augsburska Apostołów Piotra i Pawła 

 

wydarzenia bieżące

Parafialne wakacje w niezwykłym wyścigu

12 - 18 sierpnia - to już po raz trzeci

To już trzeci raz przyjeżdżają do naszej parafii Amerykanie z okolic Chicago by głosić Dobrą Nowinę o Jezusie. Będą ciekawe zajęcia, śpiew, zabawy na wolnym powietrzu, zajęcia plastyczne. Dużo ruchu, dużo śmiechu, ale też dużo o Bogu i Jezusie. 

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci - podobnie jak w latach ubiegłych dzieci nie tylko z naszej parafii.

Zapisy: w niedzielę po nabożeństwie (10.30) na stoisku z literaturą , tel 506 431 796.

Zgłoszenia:

  • przy stoisku z literaturą przed i po niedzielnym nabożeństwie
  • telefonicznie, bezpośrednio u ks. Marcina Koniecznego - tel. 506 431 796 

Jak będzie - to, jak co roku, tajemnica - choć już wiadomo, że hasłem tygodnia będzie WIELKI WYŚCIG. A jak było w latach poprzednich - mogą Wam opowiedzieć uczestnicy spotkań z Amerykańskimi przyjaciółmi.