Parafia Ewangelicko-Augsburska Apostołów Piotra i Pawła 

 

wydarzenia bieżące

Zgromadzenie parafialne

W trzecią niedzielę przed Postem ...

... jeszcze w trakcie nabożeństwa ks. Marcin Konieczny, Proboszcz naszej Parafii i Wiesław Siąkowski, Kurator podziękowali Pani Małgorzacie Magner za wiele lat pracy przy parafialnym stoisku z literaturą i Pani Irenie Gospodarek, organistką naszej parafii od lat trzydziestu.

  - - - kliknij > > > - - - kliknij > > >  


Po nabożeństwie mieliśmy możliwość uczestniczenia w dorocznym Zgromadzeniu Parafialnym.

! ! ! kliknij > > > ! ! ! kliknij > > > ! ! ! kliknij > > > ! ! ! kliknij > > >
! ! ! kliknij > > > ! ! ! kliknij > > > ! ! ! kliknij > > > ! ! ! kliknij > > >
! ! ! kliknij > > > ! ! ! kliknij > > > ! ! ! kliknij > > > ! ! ! kliknij > > >


Po przypomnieniu wydarzeń, w których uczestniczyliśmy (lub mogliśmy uczestniczyć) prowadzący Zgromadzenie ks. Marcin Konieczny, nasz Proboszcz - mieliśmy okazję zapoznania się z kilkoma wykresami pokazującymi trendy, jakie można było zaobserwować. Mogliśmy zobaczyć, jak na przestrzeni ostatnich lat, zmieniało się nasze uczestniczenie w nabożeństwach i jak zmieniało się nasze uczestniczenie w Komunii, ale też jak zmieniała się "sciągalność" (straszne określenie - tylko jak to nazwać inaczej) kościelnej składki czy zawartość koszyczków składających się na kolektę. Po zaprezentowaniu podstawowych liczb opisujących zeszłoroczne wydatki i preliminowane na rok przyszły, na odczytany przez Panią Barbarę Niemiec wniosek Komisji Rewizyjnej Zgromadzenie udzieliło Radzie Parafialnej absolutorium. 

sjb