Parafia Ewangelicko-Augsburska Apostołów Piotra i Pawła 

 

wydarzenia bieżące

Newsletter Centum Misji i Ewangelizacji

18.06.2020 

 

Ty jedynie znasz serca wszystkich synów ludzkich.
1 Księga Królewska 8,39

Dzień dobry,
pomimo różnych przeszkód wywołanych aktualnym stanem naszej rzeczywistości, przygotowania do tegorocznego 71. Tygodnia Ewangelizacyjnego w Dzięgielowie postępują.

Tydzień będzie zrealizowany tylko w formie online od 5 do 12 lipcaRozpoczniemy nabożeństwem o godzinie 10.00 w niedzielę 5 lipca, a zakończymy spotkaniem ewangelizacyjnym w niedzielę 12 lipca o godzinie 19.00. Od poniedziałku do soboty o godzinie 10.00 odbędą się wykłady biblijne, o 11.30 będzie emitowany program dla dzieci, o 16.00 i 17.00 webinaria, o 19.00 spotkania ewangelizacyjne, a o 20.30 program #młodzi. Szczegóły na https://cme.org.pl/te/.


Sporo ludzi jednak nie korzysta z Internetu, a przez to nie będzie mogło uczestniczyć w tegorocznym Tygodniu. Dlatego tym bardziej zachęcam do wykorzystania programu TED w parafiach lub prywatnie.  Proponuję, żeby zorganizować spotkania z wykorzystaniem transmisji, a jeśli godzina 19.00 jest zbyt późną porą, można zrobić je o dowolnej, korzystając z program z poprzedniego dnia, który będzie dostępny na https://www.youtube.com/tydzienewangelizacyjny.

Zachęcam, by zaprosić do udziału w TED swoich znajomych. To bardzo prosty sposób, by podzielić się ewangelią z innymi! Wystarczy jeden klik tutaj: https://www.facebook.com/events/2723493547872170

W sobotę 20 czerwca o godzinie 19.00 zapraszam na ostatni koncert live promujący Tydzień, który będzie dostępny na https://www.facebook.com/CentrumMisji/ oran na https://www.youtube.com/tydzienewangelizacyjny.

Ponieważ bardzo trudno byłoby teraz zorganizować letnie obozy dla dzieci i młodzieży, jako CME proponujemy wakacje w Dzięgielowie, a w tym samym czasie rodziców, dziadków czy opiekunów zachęcamy do spędzenia urlopu na Śląsku Cieszyńskim.
 
W naszej ofercie mamy program dla młodzieży 13+ pod hasłem: „młodzi #naWypasie” od 27.07 do 2.08 w godzinach 13.00–21.00 w Dzięgielowie na łące przed CME. Niebawem na stronie CME pojawi się formularz zgłoszeniowy. Więcej tutaj.
 
A dla młodszych, czyli grupy 8-12 lat przygotowaliśmy specjalny program od 3 do 9.08 w godzinach od 9.00 do 17.00, także w Dzięgielowie. W programie: krótkie historie biblijne, zawody sportowe, warsztaty plastyczne, zabawy, konkursy, grę terenową oraz popołudniowe kino.  Formularz w lipcu na naszej www.
 
Niezmiennie możesz nas wspierać, wpłacając darowiznę. Szczegóły znajdziesz na https://cme.org.pl/wspieraj-nas/zrob-przelew-przez-payu/

Możesz zostać też naszym Patronem. Szczegóły na: www.patroniTE.pl/Dziegielow 

 

Dziękuję za poświęcony czas na przeczytanie tej wiadomości. 


Z życzeniami Bożego błogosławieństwa

Paweł Gumpert Obst
dyrektor CME