Parafia Ewangelicko-Augsburska Apostołów Piotra i Pawła 

 

wydarzenia bieżące

2. Niedziela po Epifanii

Niedziela, 17 stycznia - godz. 10:30 - ONLINE

Zapraszam 30 wcześniej zgłoszonych osób na nabożeństwo w kościele pw. Apostołów Piotra i Pawła w Tychach oraz wszystkich parafian na bezpośrednią transmisje niedzielnego nabożeństwa, które będzie odbędzie się, zgodnie z tradycją, o godz. 10:30.

Transmisję prowadzą Mateusz Adamus i Adam Tondyra, autorzy pomysłu, którzy wsparci wiedzą i poparciem Adama, Jana i Wiesława porwali się na prowadzenie transmisji online.

Cześć kosztów zakupu sprzętu została pokryta z przeprowadzonej pod koniec roku "zrzutki", część z dotacji indywidualnych. 

 

Niezależnie od możliwości współuczestniczenia w przeżywaniu nabożeństw za pośrednictwem bezpośredniej transmisji - archiwalne zapisy znajdują się zarówno na wydzielonym kanale platformy Youtube, jak i na zakładce Archiwum transmisji nabożeństw oraz kazań strony internetowej.

Osoby obecne w kościele proszę o dezynfekowanie rąk przy wejściu i wyjściu z kościoła, zachowanie wymaganych odległości przy zajmowaniu miejsc oraz - zgodnie z odpowiednimi zarządzeniami - zasłanianie nosa i ust przez cały czas trwania nabożeństwa. 

 

Ważne, byśmy byli razem ...