Parafia Ewangelicko-Augsburska Apostołów Piotra i Pawła 

 

INFORMACJE TYSKIEJ RADY SENIORÓW

Z maila otrzymanego z Rady Seniorów

...

w załączeniu przekazuję propozycję MCK do udziału w Festiwalu Monodramu "MOTYF".

Cena promocyjna dla seniorów - 35 zł .

Zachęcamy seniorów do skorzystania z tej inicjatywy, a także przekazania informacji znajomym, sąsiadom, koleżankom i kolegom klubowiczom, słuchaczom z UTW .Po informacje szczegółowe odsyłam do MCK ... do Magdaleny Boruckiej, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefon: 32 327-02-90, DO 15 MARCA BR.

z pozdrowieniami

Tyska Rada Seniorów
Przewodnicząca
Urszula Polubiec

zob. więcej: Festiwal Monodramu ... 

Plan zajęć w Klubie PLATYNA

zob. Klub Seniora w marcu

NADAL PROMOCJA W TYSKIM PARKU WODNYM

Począwszy od dnia 25 października posiadacze karty AKTYWNI 60+ mogą korzystać z programu o nazwie "druga godzina gratis". Każda osoba legitymująca się tą kartą po wykupieniu za 12 zł biletu uprawniającego do korzystania przez jedną godzinę ze strefy rekreacyjnej Tyskiego Parku Wodnego (basen ze sztuczną falą, jacuzzi solankowe), strefy relaksu (masażery, bicze itp., również zjeżdżalnie, zawierającej również strefę sportową) - drugą godzinę, w tym samym zakresie, ma za darmo.

 Program jest na określona wartość zniżkowych uprawnień dziennie i po przekroczeniu tej wartości program zakończy się - czyli kto pierwszy ten lepszy. Bilety w ramach tego programu można kupować od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 15.00.

zob. ZIMOWE WYDANIE "Na przekór"