Parafia Ewangelicko-Augsburska Apostołów Piotra i Pawła 

Wydarzenia z lat 2019-20

VII Towarzyski Bieg Sylwestrowy

wtorek, 31 grudnia - 12:00

z @myslowice.net

Chcesz biegowo pożegnać stary rok a przy okazji wspomóc Hospicjum Cordis? W takim razie zapraszamy do Mysłowic. Ekipa Mysłowickiego Klubu Biegacza No.I to grono ludzi dla których bieganie to pasja i dobry sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu. Poprzez bieganie i morsowanie od wielu lat promujemy nasze miasto a imprezy sportowe przez nas organizowane na stałe wpisały się w kalendarz polskich biegów.

Już po raz siódmy zapraszamy do Mysłowic by biegowo pożegnać mijający rok. Tym razem spotykamy się na mysłowickim rynku gdzie w sylwestrowe południe wystartuje VII Towarzyski Bieg Sylwestrowy na 4 kilometry pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Dariusza Wójtowicza. Swój dystans będą mieli też miłośnicy chodzenia z kijami. Jak zawsze całą imprezę rozpoczniemy biegami najmłodszych. Przybywajcie w przebraniach by znowu było radośnie, wesoło i kolorowo a najciekawsze przebrania będą nagrodzone.

> > > kliknij ! ! !

31 grudnia 2019, punktualnie o godzinie 12:00 widzimy się na Rynku w Mysłowicach, skąd wspólnie pobiegniemy dla Hospicjum Cordis.

Szczegóły TUTAJ

zob. też:
V Charytatywny - tak było ...

a w latach poprzednich:

III Bieg

III Charytatywny Bieg EDW

II Bieg

II Charytatywny Bieg EDW - tak było ...

I Bieg

I Charytatywny Bieg EDW - tak było ...