Parafia Ewangelicko-Augsburska Apostołów Piotra i Pawła 

Wydarzenia z lat 2020-21

Gdzie oglądać wykłady MATW?

Międzykulturowa Akademia Trzeciego Wieku

Facebook, Youtube, ZOOM czy strona www – spotkania w ramach MATW można oglądać (a nawet brać w nich udział) na różne sposoby.

Rzeczywistość pandemiczna sprawiła, że większość aktywności przeniosła się online. Podobnie jest ze spotkania Międzykulturowej Akademii Trzeciego Wieku – to już kolejny sezon, w którym organizujemy je za pomocą platformy ZOOM. Mogą w nich brać udział wszyscy chętni, po uprzedniej rejestracji. Jednak bezpośredni udział nie jest jedyną możliwością obejrzenia kolejnych wykładów.

Jeden z pierwszych wykładów z rozpoczynanej serii to wykład dr Kazimierza Bema ŚLADAMI BRACI POLSKICH. (NIE TYLKO) WAKACYJNY SZLAK

EWST ONLINE:
Plansza tytułowa Plansza tytułowa Plansza tytułowa
Przecedzanie komara i połykanie wielbłąda? "Gorące tematy" w ewangelikalnym dyskursie
 Kościelna kasa  Prawda i pamięć. Polskie chrześcijaństwo w obliczu historii

 Od najbliższego spotkania Międzykulturowej Akademii Trzeciego Wieku wydarzenia online w ramach cyklu będzie można oglądać na żywo na Facebooku. Wystarczy wejść na stronę facebook.com/EWSTpl/live, by sprawdzić jakie są zaplanowane kolejne spotkania. Serdeczie zapraszamy do oglądania ich i wysyłania tą drogą pytań i komentarzy.

Bezpośrednia transmisja jest także udostępniana na stronie wydarzenia w kalendarzu z programem MATW. Po wejściu w zakładkę Program należy wybrać interesujące nas przyszłe wydarzenie, żeby obejrzeć jego transmisję – nie trzeba wówczas logować się do FB.

Uwaga – wykłady są dostępne na Facebooku tylko podczas ich trwania i przez kilka godzin później. Jednakże nie oznacza to, że osoba która nie była w stanie wziąć udziału „na żywo" traci możliwość zapoznania się z treścią wykładu. Spotkania MATW są rejestrowane i w ciągu kilku dni pojawiają się także na naszym kanale na YT. Większość z nich jest dostępna w całości, w przypadku niektórych udostępniamy fragmenty wydarzenia. Nagrane wykłady są także dostępne z poziomu kalendarza. Po wejściu w zakładkę Program należy wybrać wydarzenie, które się już odbyło – zostaniemy wówczas przeniesieni bezpośrednio na stronę z jego nagraniem.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani konkretnym wydarzeniem (przyszłym lub takim, które już miało miejsce), a macie kłopoty ze znalezieniem sposobu na udział lub obejrzenie go – prosimy o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

zob. więcej: https://www.ewst.pl/2021/04/gdzie-ogladac-wydarzenia-matw/