Parafia Ewangelicko-Augsburska Apostołów Piotra i Pawła 

Wydarzenia z lat 2020-21

Grupa Robocza PEA v.2

Tym razem w piątek, nie w sobotę ...

Najkrótsza relacja z prac wykonanych w piątek, 30 IX - skoszono trawę i uporządkowano przestrzeń między krawędzią chodnika - a ogrodzeniem. W końcu w ramach miejskich inwestycji, na przestrzeni wielu tygodni, nie tylko przebudowano "skrzyżowanie dwóch biskupów" ale też wymieniono nawierzchnię na sporym odcinku ul. Burschego.

kliknij w każde zdjęcie

W ubiegłym tygodniu powstał problem przesadzenia piwonii. 

Komunikat zainteresowanych brzmiał:

Mamy wielką prośbę. Chcemy spróbować doprowadzić chodnik do drzwi widocznych na zdjęciu. Na przeszkodzie stoją piwonie. Jeśli ktoś bylby chętny żeby je przesadzić w inne miejsce, tak żeby nie kolidowały z orowadzonymi pracami pracami, byłoby bardzo miło.

Odpowiedi było kilka:

Może taki zagajnik kwiatowy kroi się gdzieś w okolicy wyjścia z salki na dole. Tam na razie nic nie robimy.

Byle nie za blisko chodnika i drogi bo też trzeba będzie je poprawić. nastąpiła wymiana kilku postów między tymi, którzy wiedzieli co piwonie lubią - a czego nie.

A dziś ... dojście do drzwi "odzyskano" - a piwonie znalazły nowe, słoneczne miejsce

kliknij w każde zdjęcie

 

Komunikat zainteresowanych brzmiał: Mamy wielką prośbę. Chcemy spróbować doprowadzić chodnik do drzwi widocznych na zdjęciu. Na przeszkodzie stoją piwonie. Jeśli ktoś bylby chętny żeby je przesadzić w inne miejsce, tak żeby nie kolidowały z orowadzonymi pracami pracami, byłoby bardzo miło. Może taki zagajnik kwiatowy kroi się gdzieś w okolicy wyjścia z salki na dole. Tam na razie nic nie robimy. Byle nie za blisko chodnika i drogi bo też trzeba będzie je poprawić. 

nastąpiła wymiana kilku postów między tymi, którzy wiedzieli co piwonie lubią - a czego nie.

A dziś!

zob. też.: Można? Można!!!