Parafia Ewangelicko-Augsburska Apostołów Piotra i Pawła 

wydarzenia z lat 2016-17

Aktywne zimowisko - po raz drugi

"Co ja bym dał, żeby tam wrócić"- wpisane jako komentarz pod albumem ...

... ze zdjęciami z tegorocznego, drugiego już obozu młodzieżowego organizowanego przez EDW i Duszpasterstwo Młodzieżowe, oddaje w zasadzie atmosferę tego niepowtarzalnego tygodnia.

Grupa młodych ludzi, pod okiem fantastycznych instruktorów z BC Cross miała okazję szlifować swoje umiejętności narciarskie i snowboardowe na jednej z najdłuższych i najciekawszych tras Wisły, Cieńkowie. Słońce, śnieg i niewielki mróz czyli idealne warunki narciarskie sprawiały, że na stoku spędzano czas od rana do późnego popołudnia. Wieczory przeznaczono na intensywną regenerację na basenie, w saunie ale i wysiłek intelektualny. Każdy wieczór poświęcano na rozważanie słowa Bożego, rozmowy i warsztaty dotyczące aktualnych tematów społecznych ale i ...sercowych, bo okazja do tego stały się odwiedziny p.Fenger, którzy zaproponowali wieczór poświęcony rozmyślaniom nad partnerem życiowym.

Opiekunowie obozu zadbali o "optymalne" - ulubione słowo bp wojskowego  płk. Woli, który aktywnie uczestniczył w zimowisku, wykorzystanie i podzielenie czasu na ten dla ciała i dla ducha. A pracownicy BC Cross dokładali starań, żeby nasz pobyt był niezapomniany.

Podsumowując, można tylko dodać, że lista zapisów na kolejna edycję, tym razem letnią jest już właściwie prawie zamknięta...

Anna Hopfer-Wola

zob. wcześniejsza relacja: Aktywnie w Wiśle