Parafia Ewangelicko-Augsburska Apostołów Piotra i Pawła 

wydarzenia z lat 2017-18

Klub Seniora w lutym

Program Dnia Seniora - i zajęć w Klubie w miesiącu lutym

Zajęcia i spotkanie

Serdecznie zapraszamy na lutowe zajęcia w Klubie Seniora! Nowych członków poszukują grupy: dziennikarska oraz artystyczno-kabaretowa. Dołączyć można także do grupy malarskiej.

Z wydarzeń okolicznościowych w lutym wspólnie świętować będziemy tłusty czwartek - 8 lutego. Będzie okazja do wspólnego śpiewania, zabawy oraz rozmów.

Szczegółowy rozkład zajęć znajduje się w załączonym harmonogramie.

Dodatkowe informacje:

- zajęcia komputerowe w ZS nr 4 (Bielska 100): nowa edycja rusza po feriach, zajęcia odbywać się będą w poniedziałki o 14:15. Zgłoszenia przyjmuje p. Urszula Polubiec tel. 668 447 577

- Muzeum Miejskie w Tychach zaprasza na cykl potańcówek i warsztatów tanecznych pt. Niedzielne spotkania z kawą i poleczką - to wszystko przy muzyce na żywo. Przez najbliższe pół roku w każdą ostatnią niedzielę miesiąca zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 3 w Tychach (przy ul. Wojska Polskiego 10) na tańce połączone z elementami nauki podstawowych kroków oraz zabawami tanecznymi.

- event "Dzień Seniora" organizowany w Klubie Strefa Fitness Tychach. Akcja ma na celu aktywizację seniorów oraz zachęcenie ich do uczestnictwa w zajęciach zorganizowanych w naszym Klubie które są dedykowane właśnie im. W tym dniu odbędą się dwa rodzaje zajęć, uczestnictwo w nich jest bezpłatne.

Program dnia umieszczony jest na plakacie- załącznik. Dzięki naszym partnerom, każda osoba, który w tym dniu odwiedzi nasz Klub, będzie mogła wykonać sobie badania, ciśnienia, cholesterolu, cukru oraz moczu, a także skonsultować wynik z lekarzem. Na miejscu będzie dostępny geriatra Pani dr. n. med. Agnieszka Jabłeka, która również poprowadzi wykład dotyczący "Aktywnego Seniora". Dodatkowo zapraszamy na zdrowe przekąski. Z poważaniem, Strefa Fitness Tychy