Parafia Ewangelicko-Augsburska Apostołów Piotra i Pawła 

Wydarzenia z lat 2018-2019

Jak co roku, w Wiślance

Zbudowany w 1934 roku w Wiśle pensjonat Księżówka jest miejscem ... 

... jest miejscem wakacyjnych spotkań naszych parafian. W ostatnich latach, za sprawą zaradności i inwencji zarządzających stał się nie tylko sympatycznym, komfortowym i atrakcyjnie położonym całorocznym ośrodkiem wypoczynkowym. Stał się miejscem wakacyjnych wyjazdów grupy naszych parafian do których - w trakcie ich pobytu - przyjeżdża kolejnych kilka osób. Tak też było i w roku bieżącym.

 

 

Podczas spotkania nie brakuje i rozmów i wspólnego śpiewu i - prowadzonego przez Romana Fengera - rozważania Pisma.

A po spotkaniu udało się jeszcze wyjść na krótki spacer. 

tekst i zdjęcia:
Stanisław J. Boczar

zob. też:

o Księżówce ...

2017 - Jak co roku w Księżówce

2016 - Jak co roku, w sierpniu, w Księżówce, w Wiśle