Parafia Ewangelicko-Augsburska Apostołów Piotra i Pawła 

Wydarzenia z lat 2019-20

Chór i jego sympatycy

Conajmniej raz w roku ...

- - - Materiał w trakcie opracowania - - -

Tak, co jakiś czas, Mariola Fenger jako prezes naszego parafialnego chóru, przy wsparciu licznych przyjaciół, organizuje spotkanie członków chóru i jego przyjaciół. Tak było i tym razem z tą tylko różnicą, że było jeszcze bardziej perfekcyjnie niż kiedykolwiek. 

--- kliknij, warto > > > --- kliknij, warto > > > --- kliknij, warto > > > --- kliknij, warto > > >
--- kliknij, warto > > > --- kliknij, warto > > > --- kliknij, warto > > > --- kliknij, warto > > >


Najważniejsze były rozmowy, nareszcie czas na spokojne pogadanie w niespokojnych czasach, na rozwijanie tworzonych przez lata relacji, na wspomnienia. Tym razem we wspomnieniach odnieśliśmy się nie tylko do wydarzeń związanych z samym chórem: wyjazd do Węgrowa, udział w dorocznych konkursach diecezjalnych, przygotowania do wyjazdu do Konina ...

Szczególne miejsce zajęły wspomnienia z udziału 10osobowej ekipy naszych parafialnych kolarzy w 24godzinnym wyścigu wokół jeziora w Wiśle.  Pełnego przygód, zakończonego postanowieniem o wzięciu udziału w podobnym wydarzeniu w roku bieżącym. Jakoś w tych wspomnieniach nie zwrócono uwagi na fakt, że nasza drużyna wprawdzie przegrała z wieloma ekipami z diecezji cieszyńskiej,  ale była najlepszą drużyną z diecezji katowickiej.

zob. więcej: