Parafia Ewangelicko-Augsburska Apostołów Piotra i Pawła 

 

Tradycyjne, Parafialne, Swięto Plonów

Druga niedziela września to Swięto Plonów, w tym roku uświetniona występem Chóru Parafii w Cisownicy oraz ... procesją dzieci niosących w koszyczkach owoce pracy rolników.

Druga niedziela września to też Pamiątka Poświęcenia Kościoła, obchodzona w naszej parafii po raz dwudziesty pierwszy, ale też po raz szósty po wydzieleniu naszej parafii z parafii mikołowskiej. Podobnie jak we wszystkich parafialnych uroczystościach możemy sobie o jej przebiegu wyobrazić, lub przypomnieć swój udział, dzięki zdjęciom Remigiusza Żukowskiego.

Plan nabożeństw

Od Redakcji

18. czerwca

Przedwakacyjne porządki

Sprawa pierwsza - to wrażenie pewnej niekonsekwencji, może nawet bałaganu, jakiego stałem się sprawcą zamieszczając materiały związane z Biegiem Charytatywnym. Zamieszczane, wraz z materiałami nt. Olimpiady na bieżąco, w pewnym momencie stały się niedostępne dla części zainteresowanych. A sprawa druga to nie dość wyraźna informacja o zmianie terminu Zakończenia Roku i związanego z nim pikniku parafialnego. W obu wypadkach przepraszam.

Więcej…