Tradycyjne, Parafialne, Swięto Plonów

Druga niedziela września to Swięto Plonów, w tym roku uświetniona występem Chóru Parafii w Cisownicy oraz ... procesją dzieci niosących w koszyczkach owoce pracy rolników.

Druga niedziela września to też Pamiątka Poświęcenia Kościoła, obchodzona w naszej parafii po raz dwudziesty pierwszy, ale też po raz szósty po wydzieleniu naszej parafii z parafii mikołowskiej. Podobnie jak we wszystkich parafialnych uroczystościach możemy sobie o jej przebiegu wyobrazić, lub przypomnieć swój udział, dzięki zdjęciom Remigiusza Żukowskiego.

duszpasterzeewangelikmlodziparafianiesamiosobietransmisjawakacjekancelariawypozyczalnia

Od Redakcji

24. grudnia - Wigilia

Podczas wigilijnego nabożeństwa, które było odprawiane w 4. Niedzielę w Adwencie ks. Marcin Konieczny, Proboszcz naszej Parafii, od ołtarza, złożył nam życzenia:

Więcej…