Bóg mówi: Dam wam serce nowe, i ducha nowego dam do waszego wnętrza. - Ez 36,26

Po raz drugi

O księdzu-rajdowcu z Katowic-Szopienic

Zamieszczony na naszej stronie jeszcze w czerwcu materiał o ks. Augustynie zobaczyło 129 osób. W poniedziałek, 25 września rozmaowa z nim, i z jego żoną, była jednym z tematów programu porannego programu TVN.

ze strony dziendobry.tvn.pl

Ksiądz Robert Augustyn z Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego głosi ewangelię za pomocą samochodu rajdowego obklejonego w wersety biblijne. Jak reagują na to parafianie? Kto wpadł na ten pomysł? O projekcie ksiądz Robert i jego żona Irena powiedzieli w Dzień Dobry TVN.

zob. dwa filmy

zob. też:

 

duszpasterzeewangelikmlodziparafianiesamiosobietransmisjawakacjekancelariawypozyczalnia

Od Redakcji

27. lipca

Tak. To już piąty, zakończony piknikiem parafialnym, rok istnienia naszej strony internetowej. Myślę, że warto pokusić się o kilka podsumowań.

Po pierwsze - więcej się wokół nas dzieje. I w kraju i w naszym Kościele. Mówił o tym Biskup Kościoła, ks. Jerzy Samiec, w kazaniu o Kościele jutra głoszonym podczas głównego nabożeństwa Dni Kościoła oraz w swoich wypowiedziach z ostatnich dni: Oczekuję odpowiedzialności, Chodzi o szacunek, a zwłaszcza w ostatniej, odczytanej podczas niedzielnych nabożeństw od ołtarza: Módlmy się o pojednanie i pokój w Ojczyźnie.

Więcej…